O Firmie

Witamy Państwa na stronie internetowej firmy Hormusend™, innowacyjny lider w produkcji sprzętu i materiałów budowlanych.

Historia Hormusend ™ rozpoczęła się w 1961 roku gdy bracia Mateusz i Juhani Hormusend zorganizował swoją działalność w małej miejscowości o nazwie Kajaani. Główna działalność w tym czasie byłabudowa domów . Personel firmy składa się z 4 osób: są braćmi, ich siostra i przyjaciel Halen dzieciństwo Otto. Przez trzy lata jego etyka pracy i jakość pracy, dostaje szacunek obywateli i klucze do miasta Kajaani przekazanych środków: dla rozwoju i poprawy miasta. Zachęcony tym sukcesem , bracia postanowili rozszerzyć swoją działalność, ponieważ w trakcie pracy muszą zmierzyć się z problemem wyboru materiałów do budowy i niezbędnego zakresu jakości produktów. R. w banku wszystkie swoje posiadłości, kupili opuszczoną farmę na przedmieściach Kajaani, i tam zorganizował produkcję materiałów budowlanych: bloki , płytki chodnikowe, suchych zapraw. Ich produkty natychmiast jest zainteresowany Ekipy budowlane w całym powiecie Kajaani, ponieważjakość i zasięg oraz bliskość produkcji to główne atuty. Przychody spółki rosły. Została zorganizowana przez Laboratorium Badawczego, kierowany przez Otto Laine.

 Ostatnie wydarzenia firmy:

  • Forma ścieżki ogrodowe 60x60x6 cm Hormusend™ - wzornik do układania ścieżki ogrodowej
  • Forma kamienie okrągłe 80x80x6 cm Hormusend™ - wzornik do układania ścieżki ogrodowej, do dużych powierzchni

 Z biegiem lat produkty firmy HORMUSEND zyskały popularność i szacunek w ponad 40 krajach na całym świecie. Seria produktów pod marką HLV Hormusend ™ , obecnym w niemal każdym sklepie z narzędziami.

Brak produktów do wykazania w tej kategorii.
.
Hormusend © 2019